Vítejte na stránkách společnosti T-E-V Pardubice, s.r.o.


Vážení ActivKolegové,

tým společnosti T-E-V Pardubice, s.r.o. je zde pro Vás již 20 let jako osvědčený partner pro dodávky interaktivních tabulí ActivBoard, profesionálních projektorů Hitachi a Epson, včetně zajištění jejich odborné instalace.

Společnost T-E-V Pardubice, s. r. o. je zároveň provozovatelem největšího portálu pro sdílení výukových materiálů platformy Activ a nově i užitečných aplikací pro tablety a ostatní mobilní dotyková zařízení – www.activucitel.cz.

Jako akreditovaná vzdělávací instituce MŠMT ČR zajišťujeme více než 10 let pro MŠ, ZŠ a SŠ školení z oblasti interaktivní výuky, badatelsky orientované a experimentální výuky přírodních věd, aplikace jazykových laboratoří a využití mobilních dotykových zařízení v praxi. Veškeré kurzy jsou akreditovány v systému DVPP.

V oblasti školství dlouhodobě realizujeme síťové projekty i individuální projekty s využitím prostředků EU.

Součástí naší nabídky pro badatelsky orientovanou a experimentální výuku jsou sady senzorů Pasco.

Jako dlouhodobě osvědčený prostředek pro podporu technických dovedností, konstruování, robotiky a mechatroniky dodáváme výukové stavebnice Merkur.

V oblasti školství jsme osvědčeným dodavatelem tabletů značek Acer a Lenovo se softwarovým vybavením, podporujícím inovativní způsoby výuky (1:1, BYOD), včetně implementace do školních sítí. Tablety je možno doplnit zařízením pro jejich zabezpečené uložení, hromadnou správu a nabíjení.

Bližší informace najdete na dalších stránkách našeho webu.

Tým společnosti T-E-V Pardubice, s.r.o.