Chcete, aby bylo učení pro žáky skutečným zážitkem a zkušeností, kterou si budou pamatovat po celý život?
interaktivni tabule

Koncept ActivClassroom společnosti Promethean Ltd. – to je moderní výuka, podpořená špičkovými technologickými prostředky, která dává žákovi i učiteli jedinečnou možnost se o takové řešení pokusit.

Široká nabídka vzdělávacích prostředků (interaktivní tabule – ovládané dotykem, elektronickým perem i kombinující obojí způsob ovládání, tablety s hodnotným výukovým obsahem, hlasovací a odpovědní systémy, virtuální hlasování, vizualizéry) podporuje využití různých vzdělávacích stylů – od podpory vizuální paměti až po logické odvozování souvislostí, od jednoduchého drilu až po rozšiřující analýzy stávajících problémů.

Když se k tomu přidá možnost využívat mnohovrstevný SW produkt Inspire Professional Edition a on-line přístup k desítkám tisíc recenzovaných výukových objektů – prezentací, cvičení, testů, obrázků, aplikací a dalších zdrojů, stává se vlastní hodina opravdovým zážitkem jak pro toho, kdo stojí za katedrou, tak i pro toho, kdo sedí ve školní lavici.Technologie se přizpůsobuje svým uživatelům, ne naopak.

Přehled všech prvků učebny ActivClassroom naleznete v našem ceníku: pdf icon

V případě zájmu o prezentaci či pomoc při sestavení Vaší ActivUčebny nás laskavě kontaktujte!